07.30 Виїзд м. Житомирська
10.00 с. Іванків Храм Різдва Святої Богородиці (1784р.)
Найбільшу цінність храму Різдва Святої Богородиці становить інтер'єр, прикрашений унікальним монументальним розписом, фресками, що дивним чином збереглися до нашого часу майже в їх первісному вигляді. Їх автором є Йозеф Прехтль – відомий художник-монументаліст, який працював на Поділлі та Волині на замовлення магнатів та шляхти.
На жаль, майже всі роботи художника-монументаліста були тим чи іншим чином знищені повністю або частково збереглися. Єдина з робіт І. Прехтля, у церкві Різдва Святої Богородиці у с. Іванків, збереглася до наших днів. Загалом, внутрішній вигляд храму справляє досить приємне враження на відвідувача.
11.00 с. Андрушівка Палац Терещенків
З кінця 17 століття Андрушівка належала польському роду Бержинських. Вони розбили тут парк та збудували палац. А в 1848 році в Андрушівці було зведено цукровий завод. Цей завод привернув увагу „цукрових королів” Терещенків і вони у 1869 році придбали підприємство. А разом з ним і маєток напівзбанкрутілих Бержинських та землю.
На замовлення Миколи Терещенка палац Бержинських перебудували у стилі неоренесансну. Він був долучений до величезної колекції палаців та маєтків терещенківського роду (Дениші, Турчинівка, Червоне, Ворзель та ін.). В Андрушівському палаці Терещенки не жили, це була їх заміська резиденція, а мешкали магнати у Києві.
12.30 с. Городківка Казковий Костел св. Клари
Костел Святої Клари з вежею, контрфорсами, кованими дверима нагадує готичний замок. Нині костел обслуговують католики-кармеліти. Костел споруджений у 1913р., за кошти А. Жмігродського , який виконував останню волю місцевого шляхтича Євстахія Івановського.
13.00-14.00 Обід с. Червоне , Кафе “Золотий Дюк”.
14.00 с. Червоне Палац Терещенків ,в якому зараз Монастирь Різдва Христового.
Палац Терещенків у с. Червоне, побудований у стилі неоготичному в 1851 р., на замовлення польського шляхтича Адольфа Норберта , який володів селом. Пізніше маєток купив відомий цукрозаводчик Терещенків. Його родина збудувала тут цукровий завод, займалися авіабудуванням, розвитком місцевої інфраструктури.
У 1990-х роках палац перейшов у власність до жіночого монастиря Різдва Христового. Його реставрація не проводиться і більшість будівель стоїть у руїнах.