Київ, вул. Велика Васильківська, 65, оф. 366
Види відпочинку
Одноденні тури
/ Автобусні тури по Україні / Блакитне озеро Бучак - місце сили та Стародавній Канів

Блакитне озеро Бучак - місце сили та Стародавній Канів

SPO: 303
Країна: Україна
Маршрут: Київ - Канів - о. Бучак - Київ
1 день
ТранспортАВТОБУС
ГотельХарчуванняДати виїздуВартість
------12.05.2024; 26.05.2024
920 ₴
Замовити тур
Програма туру

08.00 Виїзд з Києва м. Дружби народів до  Канева.

11.00 Екскурсія Каневом.

Канів -  це місто поправу претендує на звання «історичного чуда України». Козацький дух, «спочивальня» гетьманів і Т. Шевченка, чудова природа, міфічне походження – усе це  є у  Каневі.

Є декілька гіпотез з походження назви міста : одна з них має тюркське коріння. "Канів" - "місце крові" або "ханський перевіз". Та за народним переказом назва міста походить від назви птаха-канюка. Крім того, існує ,ще грецька версія походження міста — місто очерету.

Тарсова Гора (Чернеча гора)

В середині XIX ст., відвідавши ці місця, Тарас Шевченко захотів придбати тут ділянку для будівництва садиби,  він дуже любив річку Дніпро і хотів тут мирно провести старість. ,але його планам не судилося здійснитися. І тільки після смерті поета труну з його прахом було  перепоховано  в Каневі. Згідно із заповітом,Тараса Шевченка поховали на високій Дніпровській кручі, яку з тих пір називають Тарасовою горою.

Але, історія Чернечої гори така: у XVI ст. у Каневі збудували монастир, у якому жили безпритульні та поранені козаки, яких доглядали ченці. Гора була частиною монастиря, і на честь ченців, що гуляли в обідні її схилами і отримала таку назву.

Шевченківський національний заповідник

Музейна колекція Заповідника нараховує понад 20 тисяч унікальних пам’яток, окрасою яких є меморіальні речі та офорти Тараса Шевченка, рідкісні видання його творів. При Заповіднику діє наукова бібліотека, фонди якої сформовані із тематичної книгозбірки у 23 тис. примірників.

Заповідник у Каневі був створений у серпні 1925 року і є першим в Україні історико-культурним заповідником, удостоєним національного статусу.

Успенський Собор

Собор збудував київський князь Всеволод у 1144 році. Він спочатку був Георгієвським, але пізніше його переосвятили на собор Успіння Богоматері. У 1239 році монголо-татари зруйнували Канів. Собор уцілів, хоча тривалий час стояв напівзруйнованим. Відбудували святиню у ХVІ столітті.

14.00  Виїзд до о.Бучак

14.30 Прибуття на о.Бучак Еко-прогулянка.

Блакитне озеро Бучак - місце сили та Стародавній Канів
Блакитне озеро Бучак - місце сили та Стародавній Канів

Трахтемирівська земля має багато Місць Сили. Бучацьке блакитне озеро одне з них. Тут  сходяться усі стехії разом: ліс, гори, вода.

Озеро Бучак, відокремлено від Дніпра лише невеликою ділянкою суші. Озеро розташоване біля покинутого села, з якого люди виїхали через те, що тут планували будувати Канівську ГАЕС.  

Озеро з'явилося 1987 року на місці, де має бути фундамент станції. Так, котлован із чистою джерельною водою з'єднується з Дніпром невеликою протокою. Блакитне озеро живлять підземні джерела, причому дуже холодні, через що вода навіть у погожий літній день досить холодна. До того ж, озеро за рівнем знаходиться вище Канівського водосховища і надлишок води випливає з озера у Дніпро. Навколо озера височіють природні пам'ятки - знамениті гори Лисуха та Бабина. Тут можна прогулятися вздовж озера між Блакитним озером та Дніпром, або скупатися в чистій воді Бучацького озера

17.30-18.00 Виїзд до Києва

21.00 Орієнтовне прибуття до Києва (м. Дружби народів)

Блакитне озеро Бучак - місце сили та Стародавній Канів
Блакитне озеро Бучак - місце сили та Стародавній Канів
У вартості враховано:
  • Проїзд туристичним автобусом
  • Гід за маршрутом
  • Гід на о.Бучак
  • Медичне страхування
  • Вхідні квитки 
Додатково сплачується:
  • обід - від 200 грн/особа
версія для друку
Види відпочинку
- Україна - Італія - Франція - Чехія - Угорщина - Австрія - Румунія
- Англія - Іспанія - Хорватія
- Болгарія - Греція - Черногорія - Іспанія - Італія
- екскурсійні тури
Медичне cтрахування